Zaplanuj pobyt
Przyjazd 23
paź 2020
Wyjazd 24
paź 2020
Zaplanuj pobyt

Stoki i wyciągi narciarskie w Krynicy Zdrój

Stoki narciarskie

Krynica-Zdrój to miejsce aktywnego wypoczynku dla osób w każdym wieku.  W zimie czekają tu na Ciebie bardzo dobrze przygotowane trasy narciarstwa zjazdowego.

JAWORZYNA KRYNICKA

Najdłuższa w Polsce Kolej Gondolowa, posiadająca 7 tras narciarskich o różnym stopniu trudności, o przepustowości  ok. 7500 osób na godzinę. Wszystkie trasy ratrakowane, z możliwością sztucznego zaśnieżania. W pobliżu tras narciarskich bogata oferta gastronomiczna. Dolne stacje otoczone parkingiem dla kilku tysięcy samochodów, na których znajdują się liczne wypożyczalnie i  szkoły narciarskie.
zobacz mapę tras

CENTRUM NARCIARSKIE AZOTY 

W Krynicy jest rodzinną stacją narciarską o urozmaiconej ofercie dla wytrawnych narciarzy, snowboardzistów i osób stawiających pierwsze kroki na nartach. To idealne miejsce na spędzenie zimowego weekendu z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI.
Położone jest w rozległej dolinie na Słotwinach w Krynicy Zdroju na wysokości ok 760 m.n.p.m co gwarantuje wyśmienite warunki narciarskie przez całą zimę.
Oferta:

 • nowoczesna 3-osobowa kolej krzesełkowa,
 • kompleks wyciągów orczykowych
 • wyciąg szkoleniowy - BABY LIFT wraz z "Zimowym placem zabaw - KUBUś-SKI"
 • 10 tras narciarskich o różnej skali trudności,
 • trasy codziennie wyratrakowane, sztucznie naśnieżone i oświetlone,
 • SNOWPARK AZOTY - profesjonalne skocznie, T-BOX 6m, itp , itd
 • organizację zawodów zimowych i narciarskich pikników rodzinnych,
 • śnieg i "zimowe klimaty" przez 130 dni w roku,
 • 40 komfortowych miejsc noclegowych w "Chacie na stoku",
 • bogaty serwis gastronomiczny - restauracja, bar
 • piękne widoki i górski mikroklimat,
 • informację turystyczną,
 • serwis narciarski, stałą opiekę GOPR,

STOKI NARCIARSKIE

Trasy znajdują się na wysokości 750 - 790 m.n.p.m przebiegają tzw. Połoninami Słotwińskimi.
Aby skorzystać z tych tras wystarczy  w CN Azoty w Krynicy - Zdroju - Słotwiny wyjechać  spod drewnianej CERKIEWKI wyciągiem nr. 4 (WN 4 ) na górną stację, gdzie rozpoczynają się oznakowane trasy biegowe.
Centrum oferuje dwie urozmaicone trasy:
1. MAŁA PĘTLA - NIEBIESKA  - o długości 1200m, łatwa, idealna do  nauki i pierwszych kroków na  nartach biegowych z  niewielką różnicą  wysokości do pokonania. Oznakowana strzałkami niebieskimi.
2. DUŻA PĘTLA - CZERWONA -  o długości 3600 m, dość wymagająca, przygotowana dla  narciarzy biegowych o dobrych umiejętnościach  i kondycji. Oznakowana czerwonymi strzałkami.
Informacja o trasach biegowych tel. 725 580 011

SŁOTWINY

Ośrodek Narciarski SŁOTWINY  zlokalizowany jest przy trasie wylotowej z Krynicy w kierunku do Nowego Sącza. Kompleks 9 wyciągów narciarskich,  kilkunastu tras o różnym poziomie trudności, wiele wypożyczalni i szkół narciarskich to tylko niektóre zalety Ośrodka Narciarskiego SŁOTWINY. Oprócz uciechy dla narciarzy na uwagę zasługuje najlepszy w regionie snowpark i wiele propozycji dla snowboardzistów. U podnóża góry parking i wiele obiektów gastronomicznych.
zobacz mapę tras

STACJA NARCIARSKA HENRYK

Jest to stacja narciarska, która znajduje się w samym centrum Krynicy.  Trasy umiarkowane pod względem  trudności. Bardzo dobrze przygotowane i utrzymywane przez cały sezon zimowy. Stok oświetlony czynny do późnych godzin wieczornych to idealne zakończenie dnia dla każdego narciarza, nawet po kolacji. Bezpłatny parking i wielka Gospoda zachęca do spędzania wolnego czasu właśnie tam. Pod stokiem wypożyczalnia nart, serwis i szkoła narciarska. Trasy narciarskie znajdują się na zboczach góry Krzyżowa.
zobacz mapę tras

STACJA NARCIARSKA TYLICZ

Stacja Narciarska „Tylicz” znajduje się na granicy Beskidu Sądeckiego, w południowo-wschodniej części Małopolski niedaleko Krynicy. Sama miejscowość Tylicz znajduje się na wysokości 580 m n.p.m. w dolinie potoków Muszynka i Mochnaczka, natomiast tereny narciarskie zlokalizowane są na zboczach liczącego 770 m. n.p.m. Bradowca. 
Położenie ośrodka w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, spokojna okolica, dobry dojazd i konkurencyjne ceny noclegów zapewniają udany wypoczynek w gronie rodziny 
i przyjaciół. Stacja Narciarska „Tylicz” jest również idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach i snowboardzie. W pobliżu parkingów znajduje się gospoda Gościniec Top-Ski,  w której można się ogrzać i zjeść smaczny posiłek. 

Trasy narciarskie:
Ośrodek dysponuje nową koleją krzesełkową o długości 750 m., dwoma wyciągami orczykowymi oraz bezpiecznym, przeznaczonym dla najmłodszych narciarzy, wyciągiem Baby Ski. Zmodernizowane i niezwykle urozmaicone trasy narciarskie zadowolą zarówno zaawansowanych jak i początkujących miłośników białego szaleństwa. 

Stacja narciarska obejmuje 7 tras o łącznej długości 5 km a ukształtowanie terenu umożliwia 11 różnych wariantów zjazdu ze szczytu Bradowca. Specjalnie wydzielony stok gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych adeptów narciarstwa.

Sprawdź: Krynica Zdrój co warto zobaczyć? Najważniejsze atrakcje

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij