Zorganizuj swoje wydarzenie w największym centrum konferencyjnym w Beskidach! Czarny Potok**** to indywidualne podejście oraz obsługa na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, aby dobrać ofertę skrojoną idealnie pod potrzeby Twojej grupy.

Czarny Potok**** to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Szereg udogodnień, takich jak - specjalnie przygotowane menu, czy też bogaty wachlarz atrakcji sprawiają, że każdy maluch będzie czuł się u nas jak Gość VIP!

Hotel **** Czarny Potok Resort&Spa Krynica, Krynica-Zdrój

Atrakcje

Atrakcje hotelu
Atrakcje okolicy
Jazdy konne - stajnia pod Jaworzyną
Aktywny wypoczynek

Stajnia Pod Jaworzyną zaprasza na jazdy konne wszystkich miłośników koni i nie tylko. Dla Gości Hotelu Czarny Potok są zniżki na jazdy.

Odległość: 5 min.
Jazdy konne - stajnia pod Jaworzyną
Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicka - 900 m od hotelu
Koleje Linowe

Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką ma długość 2 211 m. Biegnie z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.) i przebiega wzdłuż stoku góry, w otoczeniu niepowtarzalnych krajobrazów i soczystej beskidzkiej przyrody. W ciągu jednej godziny kolej gondolowa może wywieść 1600 osób. Sześciu osobowe kabiny, poruszają się z prędkością 5 m/s i zapewniają przy tym wygodną i bezpieczną jazdę. Przejazd koleją na szczyt Jaworzyny Krynickiej zajmuje zaledwie 7 minut.

Odległość: 900m
Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicka - 900 m od hotelu
Wieża widokowa Słotwiny
Wieże widokowe

Pierwsza w Polsce Wieża widokowa w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej – Krynica-Zdrój, Słotwiny Arena.

Wieża widokowa Słotwiny
Góra Parkowa
Koleje Linowe

Góra Parkowa (742 m) – szczyt w Paśmie Jaworzyny w Beskidzie Sądeckim, na terenie Krynicy-Zdroju. Jest jednym z głównych terenów rekreacyjnych, spacerowych i sportowych miasta.

Na Górze Parkowej jest sześćdziesięciohektarowy Park Zdrojowy z licznymi ścieżkami spacerowymi i altankami, trzy stawy, ścieżka zdrowia, dwa szlaki turystyczne, tor saneczkowy. 

Odległość: 4,5km
Góra Parkowa
Muzeum Regionalne PTTK im. Ignacego Łukasiewicza
Aktywny wypoczynek Zabytki

Muzeum Regionalne PTTK im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach – muzeum położone w Gorlicach. Placówka jest prowadzona przez gorlicki Oddział PTTK, a jej patronem jest Ignacy Łukasiewicz.

Odległość: 47km / 1h autem
Muzeum Regionalne PTTK im. Ignacego Łukasiewicza
STRZELNICA MYŚLIWSKA "U LEŚNIKÓW"

Położona w lesie w uroczysku Bradowiec, tuż przy drodze Krynica-Tylicz. Jest w pełni zautomatyzowanym obiektem, pozwalającym na rozgrywanie pełnego wieloboju myśliwskiego. Posiada własną broń obiektową (śrutową, kulową i kbks) oraz sześć konkurencji strzeleckich: krąg, oś, przeloty, zając, dzik, rogacz. Każdy chętny może odbyć na strzelnicy szkolenie strzeleckie pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Odległość: 8 km | 15 min. samochodem od hotelu
STRZELNICA MYŚLIWSKA "U LEŚNIKÓW"
Cerkiew św. Jakuba Powroźnik
Zabytki UNESCO

Najstarszą cerkwią w Polskich Karpatach, bo pochodzącą z 1600 roku, jest cerkiew św. Jakuba Młodszego Apostoła w Powroźniku.

Odległość: 6km / 8min autem
Cerkiew św. Jakuba Powroźnik
Ogrody Biblijne w Muszynie
Aktywny wypoczynek

Ogród biblijny w Muszynie – ogród biblijny w Muszynie, w Polsce w którym hoduje się rośliny biblijne. Otwarty został 28 czerwca 2015 r. przy kościele parafialnym w Muszynie.

Odległość: 9,5km / 12min autem
Ogrody Biblijne w Muszynie
Tylicka Golgota - 11 km od hotelu (17 min. autem)
Aktywny wypoczynek

Tylicka Golgota

Golgota położona na wzniesieniu za nowym kościołem parafialnym Tylicza stanowi jedną z największych atrakcji turystyki nie tylko pielgrzymkowej w okolicy Tylicza i Krynicy Zdrój. Znajdziemy tutaj dróżki różańcowe – kapliczki połączone „dziesiątkami” różańcowym. Nad dróżkami króluje budowla Golgoty przypominająca swym kształtem obraz wieży Babel.

Tylicka Golgota - 11 km od hotelu (17 min. autem)
Punkty widokowe
Aktywny wypoczynek Koleje Linowe Wieże widokowe

Krynica-Zdrój położona jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m.Od wschodu, północy i zachodu miasto otaczają zalesione wzgórza: Krzyżowa 813m, Huzary 865m, Bradowiec 817m, Parkowa 714m, Jaworzyna Krynicka 1114m. Są to wspaniałe tereny dla wędrowców oraz miłośników rowerów górskich.

Punkty widokowe
Ogrody sensoryczne i Ogrody Baśni i Legend w Muszynie
Aktywny wypoczynek

Ogrody sensoryczne (ogrody zmysłów) w Muszynie to jedna z wielu inwestycji współfinansowanych z Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Budowa ogrodów to kolejny z wielu kroków mających na celu przyciągnięcie jeszcze większej ilości turystów do naszego miasta.

Ogrody utworzone zostały na łąkach nad Aleją Zdrojową, nad Sanatorium Uzdrowiskowym KORONA. Inwestycja ta poza funkcjami rekreacyjnymi ma pełnić również funkcje terapii i nauki dla osób niepełnosprawnych i dzieci.

Odległość: 11,5km / 16min autem
Ogrody sensoryczne i Ogrody Baśni i Legend w Muszynie
Rezerwat Las Lipowy Obrożyska - Muszyna
Aktywny wypoczynek

Las Lipowy Obrożyska - Rezerwat „Las Lipowy Obrożyska” znajduje się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego i obejmuje położoną nad Muszyną górę Mikowa. Unikatowość tego obszaru dostrzegł już w początkach XX wieku profesor Bogumił Pawłowski postulując utworzenie tu rezerwatu przyrody. Jego sugestie zostały wprowadzone w życie w roku 1919. Od tego czasu obszar rezerwatu powiększył pięciokrotnie do 100 hektarów.

Odległość: 12km / 15min autem
Rezerwat Las Lipowy Obrożyska - Muszyna
Mofety - ekshalacje wulkaniczne
Aktywny wypoczynek

MOFETA to rodzaj ekshalacji wulkanicznych, chłodny wyziew (o temperaturze poniżej 100°C), zawierający głównie dwutlenek węgla, bez większej obfitości pary wodnej.

W Polsce zjawisko można obserwować w okolicach Szczawnika, Tylicza i Złockiego (Beskid Sądecki).

Mofety - ekshalacje wulkaniczne
Platforma widokowa „Ślimak” w Woli Kroguleckiej
Wieże widokowe

Platforma widokowa „Ślimak” w Woli Kroguleckiej – platforma widokowa w kształcie spiralnym (ślimaka), w Woli Kroguleckiej, na wzgórzu Dzielnica (539 m n.p.m.) w Beskidzie Sądeckim.

Odległość: 46 km
Platforma widokowa „Ślimak” w Woli Kroguleckiej
Labiland

Labiland to Rodzinny Park Rozrywki, którego głównym elementem jest największy w małopolsce labirynt!

Odległość: 52 km
Labiland
Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie - Muszyna
Aktywny wypoczynek

Centrum Rekreacji i Sportu to jeden z efektów rewitalizacji dawnej dzielnicy uzdrowiskowej Zapopradzie, której nazwa związana jest z jej położeniem w zakolu rzeki Poprad. To część Muszyny, która dzięki staraniom władz miasta i dzięki funduszom europejskim na nowo ożyła i przyciąga swymi atrakcjami mieszkańców miasta, turystów i kuracjuszy.

Odległość: 11km / 15min autem
Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie - Muszyna
Zamek Stara Baśń w Grybowie
Aktywny wypoczynek

Stara Baśń jest obiektem wybudowanym w malowniczym mieście Grybów. Jest to miejsce utrzymane w klimacie staropolskiego zamku, które pozwala poczuć ówczesną atmosferę.

Zamek Stara Baśń w Grybowie oferuje wiele atrakcji. Dzieci będą miały okazję strzelać z łuków, wyszukiwać smoków, czy rzucać dzidą. Odrywane będą też mini scenki np. pasowanie na rycerza lub zaślubiny księżniczki.

Odległość: 23km
Zamek Stara Baśń w Grybowie
Stadnina koni huculskich „Gładyszów” w Regietowie
Aktywny wypoczynek

Obecnie Stadnina Koni Huculskich "Gładyszów " to największa w Europie stadnina koni tej rasy. Po udziale w filmie "Ogniem i Mieczem" stadnina otrzymuje od czasu do czasu propozycje zagrania w kolejnych produkcjach filmowych. To właśnie konie huculskie i pracownicy stadniny wcielili się w role żołnierzy Armii Czerwonej oraz inne postacie występujące w filmie produkcji Jerzego Hoffmana 1920 Bitwa Warszawska. Zagrali w filmach „Stara baśń”, "Szatan z VII klasy" wg. książki Kornela Makuszyńskiego,  „Na dobre i na złe”.

więcej informacji: http://www.huculy.com.pl/

Odległość: 39 km
Stadnina koni huculskich „Gładyszów” w Regietowie
Skansen Wsi Pogórzańskiej im. prof. Romana Reinfussa w Szymbarku
Aktywny wypoczynek Zabytki

Skansen Wsi Pogórzańskiej im. prof. Romana Reinfussa w Szymbarku – oddział Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach, w latach 1976 – 2007 Ośrodek Budownictwa Ludowego w Szymbarku - oddział Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu. Skansen usytuowany jest w centrum wsi Szymbark, w pobliżu szkoły i kościoła parafialnego, na trasie Nowy Sącz – Gorlice.

Odległość: 39km / 45min autem
Skansen Wsi Pogórzańskiej im. prof. Romana Reinfussa w Szymbarku
Farma Lama w Tyliczu
Aktywny wypoczynek

Gospodarstwo agroturystyczne Farma Lama w Tyliczu znajduje się w malowniczej części Beskidu Sądeckiego,  6 km od centrum Krynicy-Zdrój, a od południa graniczy ze Słowacją. Nasze tereny są niezwykle urokliwe - tutaj można odpocząć i miło spędzić czas

Farma Lama w Tyliczu
Wycieczka na Wierchomle
Wycieczki Aktywny wypoczynek

Początek wycieczki w Czarnym Potoku (Krynica), koniec w Szczawniku. Powrót ze Szczawnika przez Muszynę do Krynicy busem komunikacji prywatnej.
Istnieje możliwość wjazdu na Jaworzynę kolejką gondolową, co znacznie ułatwi przejście całej wycieczki osobom o słabszej kondycji (ok 1.30 godz. krócej).

Dłuższą wersją tej wycieczki (ok. 7.30 godz.) jest trasa: Czarny Potok – Jaworzyna – Runek – Schronisko nad Wierchomlą - Pusta Wielka - Żegiestów-Zdrój.

Wycieczka na Wierchomle
Tylicz – osada Domki w Lesie
Krynica zimą

Malownicze krajobrazy, spokój i cisza to tylko kilka atutów narciarstwa biegowego. W Tyliczu dostępne są trasy biegowe o długości 2,5 km a także o długości 4 km. Trasy te są przeznaczone dla osób o średniozaawansowanym poziomie nauczania a także dla osób, które stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie.

Odległość: 13 km
Tylicz – osada Domki w Lesie
Zamek w Rytrze
Aktywny wypoczynek Zamki

Zamek w Rytrze – ruiny średniowiecznego zamku na wzgórzu koło wsi Rytro w powiecie nowosądeckim w województwie małopolskim.

Zamek królewski Rytter, położony był w drugiej połowie XVI wieku w powiecie sądeckim województwa krakowskiego.

Odległość: 46km / 52min autem
Zamek w Rytrze
Skamieniałe miasto Ciężkowice
Wycieczki Aktywny wypoczynek

Skamieniałe Miasto – rezerwat przyrody nieożywionej położony na prawym brzegu rzeki Biała na Pogórzu Ciężkowickim. Znajduje się w odległości od kilkuset metrów do 1 km od centrum Ciężkowic, na grzbiecie oraz na zachodnich i północnych stokach wzniesienia Skała (367 m). Położony jest na terenie miasta Ciężkowice w województwie małopolskim, w granicach Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego.

więcej informacji: https://skamienialemiasto.pl/

Skamieniałe miasto Ciężkowice
Jaskinia Bielańska Słowacja
Wycieczki Aktywny wypoczynek

Trasa: Krynica – Muszyna – Leluchów – Plavnica – Stara Lubownia – Niżne Rużbachy – Podoliniec – Spiska Biała – Tatrzańska Kotlina

 

Odległość: 81km / 1,20h autem
Jaskinia Bielańska Słowacja
Eliaszówka (1023 m)
Aktywny wypoczynek Wieże widokowe

Eliaszówka (1023 m) – szczyt położony w Beskidzie Sądeckim, w Górach Lubowelskich, na granicy polsko-słowackiej. Jest najwyższym szczytem Gór Lubowelskich.

Odległość: 46km / 53min autem
Eliaszówka (1023 m)
Radziejowa - najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego
Aktywny wypoczynek Wieże widokowe

Radziejowa (1266,5 m) – najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego. Radziejowa należy do Korony Gór Polski.

Na szczycie znajduje się drewniana wieża widokowa, z której można obejrzeć Tatry, Pieniny, Beskidy Żywiecki czy Gorce.

Radziejowa - najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego
Koziarz (943 m) – szczyt w grzbiecie głównym Pasma Radziejowej w Beskidzie Sądeckim
Aktywny wypoczynek

Znajduje się w zachodnim końcu tego pasma, pomiędzy Jaworzynką (936 m) a Suchym Groniem (855 m). Zachodnie stoki Koziarza opadają do Dunajca. We wschodnim kierunku od Koziarza odchodzi niski grzbiet oddzielający dolinę potoku Kąty od doliny Obidzkiego Potoku. Na grzbiecie tym i w dolinach potoków rozłożone są przysiółki Obidzy.

Odległość: 62km
Koziarz (943 m) – szczyt w grzbiecie głównym Pasma Radziejowej w Beskidzie Sądeckim
Bachledova Dolina w Zdziarze, Słowacja
Aktywny wypoczynek Wieże widokowe

Ścieżka spacerowa zlokalizowana w koronach drzew prowadzi przez urozmaicony gatunkowo las i znajduje się na wysokości 24 metrów, ma 2,5 km długości.
Zarówno z wieży, jak i pomostu rozpościera się piękny widok na Tatry i Pieniny.
Widać Trzy Korony i Niedzicę

Odległość: 80km
Bachledova Dolina w Zdziarze, Słowacja
Wąwóz Homole
Aktywny wypoczynek

Wąwóz Homole to jedna z największych przyrodniczych atrakcji Pienin/Beskidu Sądeckiego. Jest to głęboko wcięty, stromościenny wąwóz w Małych Pieninach na obszarze wsi Jaworki. Skalna część wąwozu jest V-kształtna i osiąga długość 0,8 km. Po wąskim dnie doliny płynie potok Kamionka. Na uwagę zasługują tutaj przede wszystkim jego niezwykłe i malownicze kaskady, które wprawiają w zdumienie. Stanowią one niebywałą inspirację dla artystów.

Odległość: 88km
Wąwóz Homole
Pomysł na wycieczkę SŁOWACJA BARDEJÓW-BARDEJOWSKIE KUPELE
Aktywny wypoczynek UNESCO

Wyjazd z Krynicy w stronę Tylicza. Przejazd przez Tylicz, zwiedzanie cerkwi prawosławnej w Tyliczu.
Cerkiew św. św. Kosmy i Damiana w Tyliczu - Została wybudowana w latach 1738 - 1744, przebudowana w 1930 roku. Podobnie jak pozostałe cerkwie na szlaku, wzniesiono ją w typie sakralnego budownictwa zachodnio - łemkowskiego.

Pomysł na wycieczkę SŁOWACJA BARDEJÓW-BARDEJOWSKIE KUPELE
Szlaki Piesze
Aktywny wypoczynek

Beskid Sądecki – pasmo górskie w Karpatach Zachodnich, należące do Beskidów Zachodnich. Rozciągające się na powierzchni ok. 670 km², pomiędzy Dunajcem na zachodzie a dolinami Kamienicy, Mochnaczki, Muszynki i Przełęczą Tylicką (688 m n.p.m.) na wschodzie. Najwyższym szczytem jest Radziejowa – 1262 m n.p.m. Góry zbudowane są z fliszu płaszczowiny magurskiej.

Szlaki Piesze
Szlaki Rowerowe
Aktywny wypoczynek

Krynica i okolice dysponują niezliczoną ilością możliwości spędzenia czasu na rowerze.

Szlaki Rowerowe
Spływy Pontonowe
Aktywny wypoczynek

Spływ pontonami Doliną Popradu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Będąc w regionie Krynicy-Zdroju, Muszyny, Tylicza czy Żegiestowa warto skorzystać z tej atrakcji.

Spływy Pontonowe
Aktywności fizyczne
Atrakcje obiektu

Pobyt w hotelu Czarny Potok urozmaicić można o szereg aktywności fizycznych, które pozwolą Państwu utrzymać doskonałą formę.

Aktywności fizyczne
Kręgielnia
Atrakcje obiektu Dla dzieci

Kręgielnia / Bowling w Hotelu Czarny Potok® Budynek Wellness & SPA p.I

Kręgielnia
Kids Club
Dla dzieci

TYLKO U NAS! całodzienny Kids Club dla dzieci od 3 lat. 

Kids Club
Mini Golf
Atrakcje obiektu

MINI GOLF - największy w regionie

 

Mini Golf
Kort Tenisowy
Aktywny wypoczynek

Zapraszamy na gry w tenisa na naszym nowym korcie zlokalizowanym na terenie hotelu tuż za chatą góralską. Istnieje możliwość wypożyczenia rakiet i piłeczek.
 

Kort Tenisowy
Boisko wielofunkcyjne
Aktywny wypoczynek

Zapraszamy naszych Gości do korzystania z boiska wielofunkcyjnego do gry w koszykówkę, piłkę nożą i ręczną zlokalizowanym na terenie hotelu tuż za chatą góralską. Istnieje możliwość wypożyczenia piłek.
 

Boisko wielofunkcyjne
Salon gier z automatami
Atrakcje obiektu Dla dzieci

Na przeciwko recepcji głównej znajduje się salon gier z automatami, w których dzieci szaleją podczas gdy rodzice słuchają muzki na żywo w Lobby Barze.

  • bogato wyposażony SALON GIER (koszykówka, symulatory, cymbergaj, flipery i wiele więcej – odpłatnie na monety).

 

Salon gier z automatami
Bilard
Atrakcje obiektu

Partyjka w bilarda to doskonały pomysł na spotkanie w gronie rodziny czy przyjaciół.

Zapraszamy do budynku SPA & Wellness tuż obok kręgielni.

Bilard
Gaming Room z VR
Atrakcje obiektu Dla dzieci

Profesjonalny Gaming Room z VR – innowacyjna rozrywka dla każdego tylko u nas! Znajduje się w budynku SPA tuż obok kręgielni.

 

Gaming Room z VR
Rowery w hotelu
Atrakcje obiektu Dla dzieci

Oferujemy możliwość wypożyczenia różnego rodzaju rowerów:
 

 

Rowery w hotelu
Stoki narciarskie
Krynica zimą

Krynica-Zdrój to miejsce aktywnego wypoczynku dla osób w każdym wieku.  W zimie czekają tu na Ciebie bardzo dobrze przygotowane trasy narciarstwa zjazdowego.

Stoki narciarskie
Przedszkole narciarskie Dimbo
Krynica zimą

Dimbo to jedno z pierwszych w Polsce, prawdziwych przedszkoli narciarskich.

Przedszkole narciarskie Dimbo
Trasy narciarstwa biegowego
Krynica zimą

Krynica-Zdrój to miejsce aktywnego wypoczynku dla osób w każdym wieku.  W zimie czekają tu na Ciebie bardzo dobrze przygotowane trasy narciarstwa biegowego.

Trasy narciarstwa biegowego
Dla dzieci w hotelu
Dla dzieci
Dla dzieci w hotelu
Mała Ojczyzna Łemków
Wycieczki Aktywny wypoczynek

Poznaj „Ojczyznę Łemków” i odkryj tajemnicę pierwszej ulicznej lampy naftowej

Mała Ojczyzna Łemków
Beskid Niski Inaczej
Wycieczki Aktywny wypoczynek

Dziewicze plenery Beskidu Niskiego, unikalne kościoły, cerkwie i skanseny, czyli przejazd przez najatrakcyjniejsze miejscowość w regionie

 

Beskid Niski Inaczej
Perły Polskiej i Słowackiej Architektury Łemków
Wycieczki Aktywny wypoczynek

Jeśli chcesz przechadzać się ulicami, którymi niegdyś kroczyła cesarzowa Austrii i Węgier – Sissi wybierz się z nami w podróż i podziwiaj unikalne obiekty wpisane na listę UNESCO.

Perły Polskiej i Słowackiej Architektury Łemków
Mofety, bulgotki i inne dychawki
Wycieczki Aktywny wypoczynek

Coś dla oka i ucha, czyli przepiękne ogrody sensoryczne kontra niespotykane błotne zjawisko zwane MOFETEM

Mofety, bulgotki i inne dychawki
Słowacja – Stara Lubovnia i Rużbachy Wyżne
Wycieczki Aktywny wypoczynek

Kto był więziony w Zamku Lubownia i dlaczego największe jezioro trawertynowe nie zamarza zimą? Dowiesz się tylko na naszej wycieczce

Słowacja – Stara Lubovnia i Rużbachy Wyżne
Rajskie Ślizgawki
Aktywny wypoczynek

Świetna zabawa dla każdego bez względu na wiek.

Rajskie Ślizgawki
Park linowy w Krynicy Zdroju
Aktywny wypoczynek

W skład atrakcji linowych parku wchodzi 8 różnych tras linowych z sumą 107 przeszkód (8 tras zręcznościowych: od trasy dla 3-latka  po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń, jak również odrębna trasa zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260m).

Park linowy w Krynicy Zdroju
Sankostrada
Aktywny wypoczynek

Zaprasza wszystkich Państwa, niezależnie od wieku, do szaleńczej zabawy na wielosezonowym torze saneczkowym. Doskonałe położenie na stoku góry "Iwonka". 

Sankostrada
Tor Gokardowy
Aktywny wypoczynek

Tor gokartowy ADRENALINA zaprasza wszystkich pasjonatów motoryzacji na emocjonujące przejazdy gokartami.

Tor Gokardowy
Muzea
Zabytki

Muzeum Nikifora

Mieści się w zabytkowej, typowej dla XIX-wiecznych uzdrowisk, drewnianej willi "Romanówka". 

Muzea
Zabytki
Zabytki

Kościół Wniebowzięcia NMP

Zespół Cerkwi Unickiej: Cerkiew P.W. ŚŚ. Piotra I Pawła, Dzwonnica, Cmentarz Przykościelny, Ogrodzenie, Ul. Kraszewskiego,

Kaplica Na „Dietlówce”

Łazienki Mineralne

Łazienki Borowinowe

Sanatorium „Patria”

 

Zabytki
Pijalnia Główna
Pijalnie i źródła

Obiekt został oddany do użytku w 1971 w stylu modernizmu. W październiku 2014 roku zakończył się remont budynku.

Pijalnia Główna
Pijalnia Mieczysław
Pijalnie i źródła

Nazwę przyjęto na cześć dra Mieczysława Dukieta, wieloletniego lekarza ginekologa, położnicza i balneologa w krynickim uzdrowisku

Pijalnia Mieczysław
Pijalnia Słotwinka
Pijalnie i źródła

Znajduje się na terenie Parku Słotwińskiego, przy ul. Piłsudskiego. Otwarta jest tylko w okresie letnim od czerwca do września. Serwowana jest w niej tylko woda „Słotwinka"

Pijalnia Słotwinka
Źródło „Bociankówka"
Pijalnie i źródła

Położone jest pod szczytem Góry Parkowej, przy ścieżce przyrodniczej.

Źródło „Bociankówka"
Źródełko miłości
Pijalnie i źródła

„Źródełko miłości” –leży na trasie ścieżki edukacyjno-przyrodniczej na stokach Góry Parkowej.

Źródełko miłości
Fontanna multimedialna
Aktywny wypoczynek

Fontanna usytuowana jest w centrum krynickiego Deptaku, obok Starego Domu Zdrojowego. 

Fontanna multimedialna
Trwa ładowanie
mobile nav bg
+48 18 530 30 00
Mapa okolicy

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez J.W. Construction Holding Spółka Akcyjna, Radzymińska 326, 05-091, Ząbki Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane