Zaplanuj pobyt
Przyjazd 29
wrz 2020
Wyjazd 30
wrz 2020
Zaplanuj pobyt

Wyjątkowa lokalizacja

Poznaj hotel  otulony doliną Jaworzyny Krynickiej. 

Hotel w górach, Czarny Potok Resort Spa & Conference urzeka nowoczesną architekturą oraz wyrafinowanym wnętrzem. Komfortowe pokoje zaprojektowano w sposób idealnie harmonizujący nowoczesny design z wygodą oraz klimatem otoczenia. Wysoki standard obiektu, łatwy dostęp do sportu i kultury, liczne udogodnienia połączone z walorami okolicy stawiają Czarny Potok w czołówce najlepszych obiektów turystycznych.  

Zobacz wirtualny spacer

Górska natura cisza, spokój i szum potoku

Hotel zlokalizowany jest w górach w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce - Krynicy Zdroju zwanej również Krynicą Górską, w odległości niespełna 100 km od Popradu i około 2h drogi od Krakowa. Na ponad 3 hektarach znajduje się 12 budynków, których architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy.   

Krynica Zdrój - Krynica Górska

Krynicę-Zdrój (zwaną potocznie Krynicą Górską), położoną na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim, w dolinie rzeki Kryniczanki i jej dopływów -  otaczają malownicze wzgórza Góry Parkowej i Krzyżowej.

Miejscowość należy do najbardziej znanych górskich ośrodków uzdrowiskowo-turystycznych w Polsce, zyskała nawet miano „perły polskich uzdrowisk”. Krynica zaprasza o każdej porze roku! Od wielu lat cenią ją nie tylko kuracjusze przybywający tu „dla wód uzdrowiskowych”, ale także osoby poszukujące propozycji na aktywny wypoczynek w górach oraz miłośnicy „białego szaleństwa”. Krynica-Zdrój to region z wielkimi tradycjami sportów zimowych. Obecnie to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce z Jaworzyną Krynicką w roli głównej.

Poza sezonem zimowym Krynica i okolice przyciągają również górskimi trasami rowerowymi, szlakami turystycznymi i spacerowymi idealnymi np. do nordic walking. Można skorzystać także z basenów, kortów tenisowych, odwiedzić stadninę koni, bawić się na sankostradzie, czy wsiąść w kolej linową na Górę Parkową.

Krynica-Zdrój jest niezwykłym miastem, gdzie raz do roku, cyklicznie odbywają się ważne imprezy, m.in. Festiwal Jana Kiepury (w sierpniu), Festiwal Biegowy i Forum Ekonomiczne (we wrześniu). Od niedawna może się także pochwalić przepięknym miejscem, jakim jest Pijalnia Główna, która może pomieścić nawet do 1100 osób. Od momentu renowacji, co jakiś czas mają tutaj miejsce liczne koncerty, występy kabaretów oraz pokazy.

Zdrowie z gór

Usytuowanie Hotelu Czarny Potok w miejscowości uzdrowiskowej znanej ze swoich wód leczniczych stało się główną inspiracją dla stworzenia w nim 5 gwiazdkowego SPA.

Składają się na nie Łaźnie Beskidzkie (sauna sucha, górska ziołowa i łaźnia parowo-błotna), Łaźnie Zdrojowe (sauna sucha i łaźnia parowa aromatyczna), basen rekreacyjny z różnorodnymi atrakcjami wodnymi, brodzik dla dzieci, wanna solankowa, jacuzzi, nowoczesna KRIOSAUNA oraz studio cardio i fitness.

Poza tym znajdziemy tu 13 gabinetów zabiegowych, w których stosuje się najwyższej jakości produkty kosmetyczne marek:

  • Sothys
  • Yonelle
  • Guam
  • Organique
  • Secret Soap
  • Gehwol

,które zawierają naturalne składniki i tworzone są zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. Dobro naszych Gości i ich pełne zadowolenie są dla nas najważniejszym celem, dlatego oprócz wykorzystania w zabiegach znakomitych, naturalnych kosmetyków czeka na Państwa w pełni przeszkolony i profesjonalny zespół kosmetologów i terapeutów, którzy swoją fachowością i zaangażowaniem sprawiają, że każdy zabieg, masaż jest wyjątkowy. Najnowszym urządzeniem w SPA jest Focus RF+ – obecnie jedno z najbardziej efektywnych urządzeń do liftingu twarzy i modelowania sylwetki za pomocą fal radiowych. 

Mapa hotelu

 

Nr 1 na liście wakacyjnych podróży Czarny Potok Resort & Spa cenią rodziny z dziećmi.

W drugiej edycji konkursu Hotel Brand Awards Czarny Potok otrzymał tytuł Super Star Awards 2016 w kategorii Family. Kolejnymi wyróżnieniami są tytuły Travellers' Choice 2017 i 2018 portalu TripAdvisor - Perły branży turystycznej Wybrane przez miliony podróżnych!

Wyróżnienie w kategorii Family wskazuje na obiekty szczególnie dbające o bogatą ofertę dla rodzin z dziećmi, w tym z całkiem małymi pociechami i będące odpowiedzialne za realizację tej oferty.

Hotel Czarny Potok w Krynicy Zdroju jest wręcz stworzony z myślą o najmłodszych. 

Codziennie w restauracji czekają na najmłodszych dania, które uwielbiają (tzw. Bufet Dziecięcy), a po pysznym jedzeniu Kids Club - sala zabaw wyposażona w labirynt z tunelami, trampoliną, gadżety „makarony”, kółka, piłki dmuchane, basen wypełniony piłeczkami, bezpieczne meble i zabawki dopasowane do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku a dla starszych czeka Kids Club II z konsolą do gier i salon z kilkunastoma automatami do gier w tym symulatory, koszykówka czy cymbergaj. Zapraszamy również do gry w Mini Golfa na unikalnym wielopoziomowym polu z 36 dołkami oraz do gry w kręgle na nowo otwartej kręgielni.

Program zajęć i animacji dla najmłodszych Gości prowadzony jest przez grupę profesjonalnych animatorek. Animacje obejmują między innymi: zajęcia plastyczne, eksperymenty, zajęcia ruchowe, muzyczno-taneczne, zajęcia tematyczne (np.: dzień magii, dzień lasu). Na świeżym powietrzu na najmłodszych czeka plac zabaw: piaskownica, huśtawki, trampolina.

Mmm... czy gdzieś może być lepiej?

Położony 900 m od wyciągu narciarskiego jest idealnym miejscem na wypoczynek dla miłośników „białego szaleństwa” oraz wspinaczek górskich czy spacerów po pobliskich szlakach. Jedną z dodatkowych atrakcji jest przepływający przez teren hotelu potok, którego szum przypomina o bliskości natury oraz w sezonie letnim prywatna PLAŻA. 

Pobyt w Hotelu Czarny Potok to niezwykłe doświadczenie luksusu, którego dopełnieniem jest najwyższa jakość obsługi.

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij