Zaplanuj pobyt
Przyjazd 29
wrz 2020
Wyjazd 30
wrz 2020
Zaplanuj pobyt

Park linowy w Krynicy Zdroju

Park linowy w Krynicy Zdroju

W skład atrakcji linowych parku wchodzi 8 różnych tras linowych z sumą 107 przeszkód (8 tras zręcznościowych: od trasy dla 3-latka  po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń, jak również odrębna trasa zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260m).

Natomiast prawdziwa eksplozja emocji czeka wszystkich, którzy odważą się oddać Skok Wahadłowy (Big Swing) z wysokości 17m. Niezapomniane przeżycie!
Zapraszamy chętnych na wspinaczkę skałkową na profesjonalnej ściance wspinaczkowej.
Na terenie parku przygotowano także zaplecze dla maluchów – m. in. mini plac zabaw, trampolina.
Krynicki Park Linowy jest doskonałym miejscem do urządzenia pikników rodzinnych, gdzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanego miejsca grillowego.

OPIS ATRAKCJI KRYNICKIEGO PARKU LINOWEGO

TRASA BĄBEL
Trasa Bąbel dla najmłodszych już od 3 lat. Trasa powieszona na niewielkiej wysokości, całkowicie okryta siatkami zabezpieczającymi.  Czas zabawy : bez limitu przejść i czasu, w trakcie 1 dnia.

NOWOŚĆ 2015! TRASA MALUCH
Trasa dla dzieci z systemem asekuracji stosowanym na wyższych trasach. Platformy zainstalowane maksymalnie metr nad ziemią. Rodzic lub opiekun może pomagać dziecku idąc po ziemi obok trasy.

TRASA NISKA
Trasa niska została przygotowana specjalnie dla najmłodszych, a także dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1-2m nad ziemią

NOWA ATRAKCJA NA TRASIE - GOKART!  TRASA ŚREDNIA - ZIELONA
Przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, jak i osób dorosłych. Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości ok. 4 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym. Na trasie znajduje się atrakcja, która wywołuje uśmiech u każdego bez względu na wiek – jazda gokartem po linach!

NOWOŚĆ 2015! TRASA ŚREDNIA - NIEBIESKA
Nowa trasa o średnim stopniu trudności. Przystępna właściwie dla każdego, dla dzieci i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych. Na trasie zastosowano nowe przeszkody, ciekawe rozwiązania. Na uczestników czeka m.in. przejście z drążkiem po linie niczym w cyrku oraz malownicze zjazdy tyrolskie nad strumieniem górskim.

TRASA WYSOKA

Przeznaczona jest dla osób, które nie boją się wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 8-10 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód

TRASA EKSTREMALNA
Trasa ekstremalna przeznaczona jest dla miłośników nieco bardziej ekstremalnych przeżyć. Trasa składa się z 19 przeszkód, które w niektórych miejscach sięgają nawet 15 m wysokości.

TRASA ZJAZDOWA
Składa się głównie ze zjazdów tyrolskich (najdłuższy z nich wynosi 120 m) oraz 3 przeszkód dodatkowych. Łączna długość zjazdów wynosi ponad 260 m.

BIG SWING (skok wahadłowy)
Uczestnik zostaje podciągnięty na wysokość ok. 16m i oddaje skok w trajektorii wahadła nad urwiskiem. DUŻA DAWKA ADRENALINY !!!

Sprawdź: Krynica Zdrój co warto zobaczyć? Najważniejsze atrakcje

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij