Termin obowiązywania od 16.01-1.03.2026 r. - długość pobytu min. 3 noce
Plener Zimowa Akademia: Dokarmianie ptaków, Bitwa na śnieżki, Ścieżka zdrowia, Lepienie bałwana, Śladami zwierząt , W poszukiwaniu zimowego skrzata, Akademia wojskowa.
KARTA ODKRYWCY - dzieci, które odbiorą z recepcji kartę odkrywcy i wypełnią wszystkie zadania otrzymają nagrodę.
Jeśli wybrany przez Państwa termin nie jest dostępny na naszej stronie, prosimy o bezpośredni kontakt z działem rezerwacji:
+48 18 530 30 00 lub rezerwacje@hotelczarnypotok.pl
INFORMACJA DLA NARCIARZY:
W pobliżu hotelu Czarny Potok znajduje się kilka profesjonalnie przygotowanych kompleksów narciarskich ze sztucznym naśnieżaniem i oświetleniem: przedszkole narciarskie Dimbo tuż obok hotelu, Jaworzyna Krynicka – 900 m od hotelu, Słotwiny Arena -7,5 km, Henryk SKI – 5 km, w Tyliczu Master SKI i Tylicz SKI - 11 km. Dodatkowo trasy narciarstwa biegowego u Leśników na ul. Czarny Potok w stronę Jaworzyny.
*prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów SPA pod numerem telefonu 18 530 30 04 lub mailowo recepcjaspa@czarnypotok.com
W przypadku rezygnacji z zarezerwowanych zabiegów prosimy poinformować Recepcję SPA najpóźniej na trzy godziny przed umówioną wizytą.
Jeśli wizyta nie zostanie odwołana kwota będąca równowartością umówionego zabiegu/zabiegów będzie doliczona do ceny za pobyt.
POLITYKA DS. DZIECI:
Dziecko, które ukończyło 3 rok życia uznawane jest za 4 latka, dziecko, które ukończyło 5 rok życia uznawane jest za 6 latka, dziecko, które ukończyło 11 rok życia uznawane jest za 12 latka.
Uwaga: w pokoju typu Classic możliwa jest tylko jedna dostawka/łóżeczko turystyczne
Jeśli wybrany przez Państwa termin nie jest dostępny na naszej stronie, prosimy o bezpośredni kontakt z działem rezerwacji.
Najważniejsze atrakcje Krynicy: