Zaplanuj pobyt
Przyjazd 18
cze 2019
Wyjazd 19
cze 2019
Zaplanuj pobyt

Sylwester w górach 2017 - specjalna oferta hotelu Czarny Potok

Sylwester w górach 2017 - specjalna oferta hotelu Czarny Potok

Żyje się raz – podobnie jak raz zdarza się świętować piąte urodziny. Hotel Czarny Potok postanowił połączyć urodzinowe świętowanie z Sylwestrem. Dwie huczne okazje natchnęły nas do stworzenia specjalnego pakietu dla naszych gości. Zapraszamy do Krynicy-Zdroju, miejsca ukochanego przez narciarzy i wielbicieli prawdziwej śnieżnej zimy. Zapraszamy do hotelu cieszącego się zasłużoną sławą jednego z najlepszych ośrodków SPA, hotelu usytuowanego w uzdrowiskowej części jednego z najatrakcyjniejszych polskich kurortów. Czterodniowy pakiet urodzinowo-sylwestrowy gwarantuje moc atrakcji dla dorosłych i dzieci. Warto wykupić go już dziś, zapewniając sobie niższą cenę i radość oczekiwania na bal sylwestrowy pod rozgwieżdżonym górskim niebem.

Krynica Zdrój najlepsze miejsce na Sylwestra w górach!

Kompleks hotelowy Czarny Potok znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Jaworzyny Krynickiej, co daje amatorom białego szaleństwa komfort szusowania po stoku od rana do wieczora. Można więc spędzić Sylwester na stoku, a kiedy zapadnie zmrok porzucić narty dla sali balowej, wyśmienitej kuchni i zabawy na parkiecie w rytm muzyki wygrywanej przez uwielbiany przez naszych gości zespół M-ART LIVE. Krynica i kompleks Czarny Potok to miejsca tętniące życiem i energetyczną muzyką – Sylwester 2017 nie będzie inny, a dodatkowa okazja, piąte urodziny hotelu, na pewno sprawi, że wszystkim udzieli się atmosfera szampańskiej zabawy. Planujemy galę z iście oscarowym rozmachem oraz nielimitowany dostęp do STREFY AQUA I FITNESS – coś dla ducha i coś dla ciała.

Atrakcje, które przygotował hotel

Nasi goście przywykli już, że oferty sylwestrowe przygotowywane prze hotel Czarny Potok są niezwykle atrakcyjne. Tegoroczny Sylwester będzie jednak jeszcze wspanialszy niż w ubiegłych latach. Nie bez powodu odwołujemy się do stylistyki oscarowej gali – chcemy, żeby muzyka na żywo towarzyszyła naszym gościom od rana do wieczora: w lobby, naszej Góralskiej Chacie – tu planujemy szaloną dyskotekę – oraz na parkiecie. Chcemy, żeby strojne kreacje pań, które zawitają do Czarnego Potoku znalazły godną oprawę. Żeby Sylwester na stoku połączył się w idealnych proporcjach z Sylwestrem w SPA i Sylwestrem na parkiecie. Bal sylwestrowy w górach to okazja do spróbowania regionalnych dań i trunków. Możliwość spędzenia czasu w przepięknych okolicznościach przyrody oraz przepięknych wnętrzach naszego wysmakowanego architektonicznie i aranżacyjnie kompleksu hotelowego. Nasza wyjątkowa impreza sylwestrowa zakończy się spektakularnym pokazem sztucznych ogni – żebyśmy w kolejny rok weszli pełni energii i radości.

Spędź Sylwestra z dziećmi

Zapraszamy do nas całymi rodzinami. Czarny Potok otrzymał tytuł Super Star Awards 2016 w kategorii Family. U nas dzieci nigdy się nie nudzą. Całodzienne animacje (Kids Club i Kids Club II) i specjalnie dostosowane menu (tzw. Bufet Dziecięcy) dzieci w każdym wieku docenią pobyt w tak niezwykle przyjaznym miejscu. Także nastolatkowie nie będą narzekać na nudę: dysponujemy konsolą do gier i salonem z kilkunastoma automatami do gier (symulator, koszykówka czy cymbergaj). Dla naszych najmłodszych gości niewątpliwą atrakcją jest sam Sylwester na nartach – nie ma w sobie z nic z nudnego siedzenia z rodziną przy zastawionym stole. Dzień na stoku, wieczór na basenie, noc na parkiecie – ta jedna niezwykła okazja może i dla naszych nastoletnich gości okazać się okazją do zabawy, którą potem koniecznie trzeba odespać. Byle nie za długo, bo już od 13.00 serwujemy przepyszną wzmacniająca zupę. Sylwester z dziećmi w hotelu Czarny Potok zadowoli nawet najbardziej wymagających rodziców.

Wyjątkowy bal sylwestrowy 2017 na zakończenie roku

Tegoroczny Sylwester będzie naprawdę niezwykły. Wraz z naszymi gośćmi wejdziemy w kolejny rok działalności. Istniejemy tylko dzięki ludziom, którzy tłumnie ściągają do Czarnego Potoku, żeby świętować zakończenie starego i nadejście nowego roku, a także przez okrągłe 365 dni przybywają do nas, żeby odpocząć, nacieszyć się piękną okolicą, wyśmienitym jedzeniem i kultową już strefą SPA. Jeśli jesteś naszym stałym bywalcem, zapewne już zarezerwowałeś pobyt. Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy – nie zwlekaj: nasze oferty sylwestrowe rzadko zyskują status sylwester last minute…

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij