Zaplanuj pobyt
Przyjazd 23
paź 2020
Wyjazd 24
paź 2020
Zaplanuj pobyt

Spływy Pontonowe

Spływy Pontonowe

Spływ pontonami Doliną Popradu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Będąc w regionie Krynicy-Zdroju, Muszyny, Tylicza czy Żegiestowa warto skorzystać z tej atrakcji.

Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, spływ pontonami, jest przeznaczony właściwie dla każdego! Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie.  W stabilnych i niewywrotnych pontonach łatwo jest się zrelaksować, podziwiać widoki czy fotografować zwierzęta żyjące w Popradzie - głównie ptactwo (czapla siwa, czarny bocian, kaczki, mewy). Konstrukcja naszych, raftingowych, pontonów jest gwarantem bezpieczeństwa także podczas przepływu bystrzynami, czyli miejscami szybszego nurtu rzeki, gdzie pontonem pobuja trochę mocniej. Jednym słowem... Spływ pontonowy Popradem to wspaniałe urozmaicenie urlopu, wyjazdu rodzinnego, spotkania przyjaciół, pobytu w sanatorium czy spotkania firmowego.

Sprawdź: Krynica Zdrój co warto zobaczyć? Najważniejsze atrakcje

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij