Zaplanuj pobyt
Przyjazd 15
sie 2020
Wyjazd 16
sie 2020
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

Polacy spragnieni gór nawet latem

Trudno nie zgodzić się ze słowami poety Jerzego Harasymowicza: „w górach jest wszystko co kocham”. Potwierdzają to setki turystów, którzy odwiedzają górskie kurorty tak zimą jak i latem.

Podczas gdy w Zakopanem i okolicach tłumy urlopowiczów, i aby odwiedzić największe atrakcje jak choćby Morskie Oko, trzeba mieć stalowe nerwy, w Krynicy-Zdrój kontakt z górami Beskidu nie oznacza tłoku i korków. Moda na aktywny wypoczynek w górach sprawia, że Krynica-Zdrój jest jedną z największych atrakcji letniego sezonu, stanowi bowiem idealną bazę wypadową do górskich wycieczek.

Jeden z największych polskich ośrodków zimowych, znany i lubiany za znakomicie przygotowane trasy, odwiedzany corocznie przez miłośników nart, tętni życiem również w sezonie letnim. Ale życie płynie tu zgoła inaczej… z dala od zgiełku, spokojnie, luksusowo, w wyjątkowym resorcie hotelowym w górach Czarny Potok Resort SPA & Conference, położonym u stóp Jaworzyny Krynickiej, tuż obok stacji narciarskiej. Turyści znajdują tu prawdziwe wytchnienie.

Czytaj dalej...

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij