Zaplanuj pobyt
Przyjazd 01
paź 2020
Wyjazd 02
paź 2020
Zaplanuj pobyt

Szczegóły atrakcji

Zamek Stara Baśń w Grybowie - 32 km od hotelu - 37 min.

Stara Baśń jest obiektem wybudowanym w malowniczym mieście Grybów. Jest to miejsce utrzymane w klimacie staropolskiego zamku, które pozwala poczuć ówczesną atmosferę.

Zamek Stara Baśń w Grybowie oferuje wiele atrakcji. Dzieci będą miały okazję strzelać z łuków, wyszukiwać smoków, czy rzucać dzidą. Odrywane będą też mini scenki np. pasowanie na rycerza lub zaślubiny księżniczki.

Potencjalnym zwiedzającym są oferowane następujące pakiety atrakcji. Podstawowy pakiet składa się z dwóch elementów: zwiedzanie grodu warownego Stara Baśń „na wesoło” oraz  zabawy średniowieczne. Do pierwszego elementu zalicza się zwiedzanie z animatorem ustaloną trasą. Głównymi atrakcjami przy tym są: wyszukiwanie smoków, tajemnica wieży księżniczek, wcielanie się w różne postaci przy pomocy rekwizytów i strojów – zdjęcia i legenda podziemnego miasta z ukrytym skarbem Czyngis Chana.

W drugim elemencie podstawowego pakietu dla chętnych są zaplanowane różnego rodzaju gry i zabawy średniowieczne typu: strzelanie z łuku. Do tego jest możliwość takich rozrywek jak turniej kopistów na koniach, na szynach, praca mincerza oraz wybijanie denara Bolka Gniewnego. Całość trwania tej wycieczki jest przewidywana na dwie godziny.

http://www.zamekstarabasn.pl/

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij