Zaplanuj pobyt
Przyjazd 14
lis 2019
Wyjazd 15
lis 2019
Zaplanuj pobyt

Events

Polacy spragnieni gór nawet latem

Trudno nie zgodzić się ze słowami poety Jerzego Harasymowicza: „w górach jest wszystko co kocham”. Potwierdzają to setki turystów, którzy odwiedzają górskie kurorty tak zimą jak i latem.

Podczas gdy w Zakopanem i okolicach tłumy urlopowiczów, i aby odwiedzić największe atrakcje jak choćby Morskie Oko, trzeba mieć stalowe nerwy, w Krynicy-Zdrój kontakt z górami Beskidu nie oznacza tłoku i korków. Moda na aktywny wypoczynek w górach sprawia, że Krynica-Zdrój jest jedną z największych atrakcji letniego sezonu, stanowi bowiem idealną bazę wypadową do górskich wycieczek.

Jeden z największych polskich ośrodków zimowych, znany i lubiany za znakomicie przygotowane trasy, odwiedzany corocznie przez miłośników nart, tętni życiem również w sezonie letnim. Ale życie płynie tu zgoła inaczej… z dala od zgiełku, spokojnie, luksusowo, w wyjątkowym resorcie hotelowym w górach Czarny Potok Resort SPA & Conference, położonym u stóp Jaworzyny Krynickiej, tuż obok stacji narciarskiej. Turyści znajdują tu prawdziwe wytchnienie.

Czytaj dalej...

Subscribe to our newsletter The most recent offers and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close