Zaplanuj pobyt
Przyjazd 18
cze 2019
Wyjazd 19
cze 2019
Zaplanuj pobyt

Sylwester w górach 2017 - specjalna oferta hotelu Czarny Potok

Sylwester w górach 2017 - specjalna oferta hotelu Czarny Potok

Żyje się raz – podobnie jak raz zdarza się świętować piąte urodziny. Hotel Czarny Potok postanowił połączyć urodzinowe świętowanie z Sylwestrem. Dwie huczne okazje natchnęły nas do stworzenia specjalnego pakietu dla naszych gości. Zapraszamy do Krynicy-Zdroju, miejsca ukochanego przez narciarzy i wielbicieli prawdziwej śnieżnej zimy. Zapraszamy do hotelu cieszącego się zasłużoną sławą jednego z najlepszych ośrodków SPA, hotelu usytuowanego w uzdrowiskowej części jednego z najatrakcyjniejszych polskich kurortów. Czterodniowy pakiet urodzinowo-sylwestrowy gwarantuje moc atrakcji dla dorosłych i dzieci. Warto wykupić go już dziś, zapewniając sobie niższą cenę i radość oczekiwania na bal sylwestrowy pod rozgwieżdżonym górskim niebem.

Krynica Zdrój najlepsze miejsce na Sylwestra w górach!

Kompleks hotelowy Czarny Potok znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Jaworzyny Krynickiej, co daje amatorom białego szaleństwa komfort szusowania po stoku od rana do wieczora. Można więc spędzić Sylwester na stoku, a kiedy zapadnie zmrok porzucić narty dla sali balowej, wyśmienitej kuchni i zabawy na parkiecie w rytm muzyki wygrywanej przez uwielbiany przez naszych gości zespół M-ART LIVE. Krynica i kompleks Czarny Potok to miejsca tętniące życiem i energetyczną muzyką – Sylwester 2017 nie będzie inny, a dodatkowa okazja, piąte urodziny hotelu, na pewno sprawi, że wszystkim udzieli się atmosfera szampańskiej zabawy. Planujemy galę z iście oscarowym rozmachem oraz nielimitowany dostęp do STREFY AQUA I FITNESS – coś dla ducha i coś dla ciała.

Atrakcje, które przygotował hotel

Nasi goście przywykli już, że oferty sylwestrowe przygotowywane prze hotel Czarny Potok są niezwykle atrakcyjne. Tegoroczny Sylwester będzie jednak jeszcze wspanialszy niż w ubiegłych latach. Nie bez powodu odwołujemy się do stylistyki oscarowej gali – chcemy, żeby muzyka na żywo towarzyszyła naszym gościom od rana do wieczora: w lobby, naszej Góralskiej Chacie – tu planujemy szaloną dyskotekę – oraz na parkiecie. Chcemy, żeby strojne kreacje pań, które zawitają do Czarnego Potoku znalazły godną oprawę. Żeby Sylwester na stoku połączył się w idealnych proporcjach z Sylwestrem w SPA i Sylwestrem na parkiecie. Bal sylwestrowy w górach to okazja do spróbowania regionalnych dań i trunków. Możliwość spędzenia czasu w przepięknych okolicznościach przyrody oraz przepięknych wnętrzach naszego wysmakowanego architektonicznie i aranżacyjnie kompleksu hotelowego. Nasza wyjątkowa impreza sylwestrowa zakończy się spektakularnym pokazem sztucznych ogni – żebyśmy w kolejny rok weszli pełni energii i radości.

Spędź Sylwestra z dziećmi

Zapraszamy do nas całymi rodzinami. Czarny Potok otrzymał tytuł Super Star Awards 2016 w kategorii Family. U nas dzieci nigdy się nie nudzą. Całodzienne animacje (Kids Club i Kids Club II) i specjalnie dostosowane menu (tzw. Bufet Dziecięcy) dzieci w każdym wieku docenią pobyt w tak niezwykle przyjaznym miejscu. Także nastolatkowie nie będą narzekać na nudę: dysponujemy konsolą do gier i salonem z kilkunastoma automatami do gier (symulator, koszykówka czy cymbergaj). Dla naszych najmłodszych gości niewątpliwą atrakcją jest sam Sylwester na nartach – nie ma w sobie z nic z nudnego siedzenia z rodziną przy zastawionym stole. Dzień na stoku, wieczór na basenie, noc na parkiecie – ta jedna niezwykła okazja może i dla naszych nastoletnich gości okazać się okazją do zabawy, którą potem koniecznie trzeba odespać. Byle nie za długo, bo już od 13.00 serwujemy przepyszną wzmacniająca zupę. Sylwester z dziećmi w hotelu Czarny Potok zadowoli nawet najbardziej wymagających rodziców.

Wyjątkowy bal sylwestrowy 2017 na zakończenie roku

Tegoroczny Sylwester będzie naprawdę niezwykły. Wraz z naszymi gośćmi wejdziemy w kolejny rok działalności. Istniejemy tylko dzięki ludziom, którzy tłumnie ściągają do Czarnego Potoku, żeby świętować zakończenie starego i nadejście nowego roku, a także przez okrągłe 365 dni przybywają do nas, żeby odpocząć, nacieszyć się piękną okolicą, wyśmienitym jedzeniem i kultową już strefą SPA. Jeśli jesteś naszym stałym bywalcem, zapewne już zarezerwowałeś pobyt. Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy – nie zwlekaj: nasze oferty sylwestrowe rzadko zyskują status sylwester last minute…

Subscribe to our newsletter The most recent offers and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close